Bodrum’un En Profesyonel Masaj Salonu Gülden

 

Processing your request, Please wait....

Tanıtım:

Bodrum’un En Profesyonel Masaj Salonu Gülden
Merhabalar beyler. Bütün stresinizi ve yorgunluğunuzu atacak olan mükemmel masörünüz geldi. İlk başta merhaba beyler diye söze başlamış olabilirim ama sevgili bayanlar da bana masaj seansına gelebileceğini unutmasın. Masaj denilince aklınıza neler geliyor diye merak ediyorum. Çünkü erkekler daha çok cinsel anlamda şeyler düşünüyor ve açıkçası bana masaj seansına gelirken cinsel bir zevk yaşamak adına geliyorlar.

Masaj salonu bodrum Peki siz bayanlar, neden bir masaj salonuna gitme ihtiyacı duyuyorsunuz ve neden bunun karşı cinsin yapmasını istiyorsunuz. Nasıl ki erkekler masaj salonuna geldiğinde kadın masörleri tercih ediyorlar, kadınlar da bana masaj seansına geldiğinde bir erkeğin masaj yapmasını bekliyorlar. Ben de bu algıyı düşünerek, yanımda çalışacak olan bir erkek buldum ve işe başladı. Artık hangi müşterim nasıl masörlük hizmeti görmek istiyorsa öyle görüyor. Bayan masör Çünkü benim asıl amacım müşterilerimin en güzel ve en mutlu şekilde masaj salonumdan ayrılması ve daha sonra tekrar masaj hizmeti görmek üzere masaj salonuma gelmesidir. Tabi ki diğer yakınlarına da benden bahseder ve bana yeni müşteriler kazandırırsa daha çok mutlu olurum. Zaten müşterilerimle aramda sıkı bir muhabbet vardır, arkadaş gibiyiz bu yüzden de sürekli benden herkese bahsederler.

Gelelim benim masaj salonumda sizi nelerin beklediğine. Benim masaj salonum diğer masaj salonları gibi yarı ev yarı masaj salonu gibi değillerdir. Benim kiraladığım yer tamamen masaj salonudur ve her bir odası da bununla ilgili dekore edilmiştir. Yanımda çalışan bir erkek ve bir kadın çalışanım ile aynı anda birkaç müşteriye hizmet verebiliyoruz. Masaj yanına spa, sauna gibi özel hizmetlerimiz de mevcuttur. Bodrum bayan masör Bizim yanımızdan ayrılırken, hayatın stresinden ve yorgunluğundan arınmış bir şekilde evinizin yolunuzu tutacaksınız. İsterseniz eşinizle birlikte de masaj seansı ayarlayabilirsiniz. Böylece ilişkinize bir ferahlık ve yenilenme kazandırabilirsiniz. Masaj salonumuz Bodrum’un en işlek caddelerinden birindedir. Yerimizi kolayca bulabilirsiniz. Ama geldiğiniz anda size maalesef randevu veremiyoruz. Bu yüzden gelmeden önce email veya telefon yoluyla bize ulaşırsanız ve kaç kişi geleceğinizi belirtirseniz, size en yakın müsait olduğumuz zamanı belirtiriz.

Listing ID: N/A

30 Haziran 2020 03:08